Vücudunuzun Geleceğini Öğrenin

Spor yapmayan her insan 30 yaşından sonra fiziksel deformasyon yaşar. Her yıl 500 gram kas yağa dönüşür. Hareketli, hareketsiz, kilolu, zayıf her yaşta insan aerobik yaparak yağ dokusunu azaltmalı, kas tonusunu artırmalı, sağlıklı yaşamak için spor yapmalı.

Spor İmkânı
Spor yapacak bir kişi görünüş itibariyle değil metabolik olarak yağ, kas, su ve B. M. I. Oranlarını ölçerek spor programını bunun ışığında bilimsel olarak hazırlayıp uygulamalı. Su mu, kas mı, yoksa vermesi gereken yağ mı bunu iyi bilmeli. Estetik Gym’de kişilere hangi değerin ne ölçüde azalıp, arttığını görerek spor yapma imkanı sağlanıyor. Bakırköy İncirli Caddesi’ndeki Estetik Gym’in uzmanları, düzensiz beslenmenin hareketsizlikle birleşmesi halinde yağ kütlesinin arttığını ve kas kütlesinin azalmasıyla problem yaşandığını vurguluyorlar.

Hareketsizlik
Beslenme uzmanları, “Nedeni, hareketsizlik ve düzensiz beslenmektir. Diyetin kilo vermede yalnız başına çözüm olmadığını da biliyoruz. O halde çözümü de bu iki nedenin altında aramak gerekir. Hayatımıza spor ve beslenme alışkanlığını kazandırmalıyız” diyorlar.

Sade Diyet Yetersiz
Sade diyetle kilo vermenin doğru olmadığı spor da yapmak gerektiği vurgulanıyor. 30 yaşından sonra mutlaka düzenli spor yapılması isteniyor.

Modern Aletler
Estetik Gym’den modern spor aletleri bulunuyor.
Spor Şart
Egzersiz programı sonucu kilo verenlerin sadece yap dokusundan kilo verdikleri tespit edildi.